Islami therret ne ambicie te larte

Audio Kartela e faqes
Titulli: Islami therret ne ambicie te larte
Gjuha: Shqip
Ligjëruesi: Sadat Rrustemi
Rishikim: Driton Lekaj
Përshkrim i shkurtër: Muaji i Ramazanit ishte muajit i angazhimit dhe zellit por, që të arrihen begatitë dhe mirësitë e Allahut myslimani duhet të kujdeset për ambicie të larta gjatë gjithë kohës. Nxitja për ambicie të larta është edhe tema e ligjëratës së hoxhës së nderuar Sadat Rrustemi.
Data e publikimit: 2009-10-10
Linku i shkurtër: http://IslamHouse.com/237828
Ky titull për nga aspekti tematik klasifikohet në këto kategori
Kjo kartelë e materialit është e përkthyer në gjuhët vijuese: Arabisht
Atachmentet e faqes ( 1 )
1.
Islami therret ne ambicie te larte
12.1 MB
: Islami therret ne ambicie te larte.mp3
Tema të ngjashme ( 6 )
Go to the Top