Dhikri i mengjesit

Video Kartela e faqes
Titulli: Dhikri i mengjesit
Gjuha: Shqip
Botuesi: Kanali Satelitor ’El Mexhd’
Përshkrim i shkurtër: Shfaqja e Dhikrit (lutjes) të mëngjesit në video, lexuar nga një zë shumë i bukur dhe i përkthyer në gjuhën shqipe.
Data e publikimit: 2009-12-13
Linku i shkurtër: http://IslamHouse.com/260386
Kjo kartelë e materialit është e përkthyer në gjuhët vijuese: Arabisht
Loading the player...
Atachmentet e faqes ( 1 )
1.
Dhikri i mengjesit
15.3 MB
Më shumë .. ( 1 )
Go to the Top