Dokumentar - Ramazani muaji i bekuar

Video Kartela e faqes
Titulli: Dokumentar - Ramazani muaji i bekuar
Gjuha: Shqip
Ligjëruesi: Një Grup Hoxhallarësh
Përshkrim i shkurtër: Në këtë dokumentar sqarohet vlera dhe rëndësia e këtij muaji të bekuar nga hoxhallarë të ndryshëm të trojeve shqiptare.
Data e publikimit: 2015-06-23
Linku i shkurtër: http://IslamHouse.com/897442
Kjo kartelë e materialit është e përkthyer në gjuhët vijuese: Arabisht
Loading the player...
Atachmentet e faqes ( 1 )
1.
Dokumentar - Ramazani muaji i bekuar
348.6 MB
Go to the Top