Ramazani dhe agjërimi - 3

Video Kartela e faqes
Titulli: Ramazani dhe agjërimi - 3
Gjuha: Shqip
Përshkrim i shkurtër: Dokumentar që flet për muajin e Ramazanin, vlerën dhe rëndësinë e tij në jetën e myslimanit.
Data e publikimit: 2009-07-16
Linku i shkurtër: http://IslamHouse.com/223301
Kjo kartelë e materialit është e përkthyer në gjuhët vijuese: Arabisht
Loading the player...
Atachmentet e faqes ( 1 )
1.
Ramazani dhe agjërimi - 3
1.5 MB
Më shumë .. ( 3 )
Go to the Top